Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /data/web/virtuals/175388/virtual/www/domains/lukas2.eu/wp-config.php on line 103
Brzy se po zimní pauze opět naplno rozběhnou stavební práce na ulici "malé" Jablunkovské – LUKAS2.eu | Oficiální webová stránka

Brzy se po zimní pauze opět naplno rozběhnou stavební práce na ulici “malé” Jablunkovské


Po zimní přestávce kdy byla stavba zakonzervována se dohledné době na staveniště opět vrátí čilý stavební ruch. Odstartuje poslední závěrečná etapa rekonstrukce této frekventované ulice o délce zhruba 730 m.

„Rekonstruovat tuto ulici už bylo potřeba jako sůl a lidé na to už netrpělivě čekali několik let. I když nám koronavirus ukousne hodně finančních prostředků z rozpočtu města a musíme přemýšlet o zbytných a nezbytných investicích, tato akce je pro nás prioritou,“ zdůraznila primátorka Věra Palkovská. Náročná rekonstrukce nejen zvýší bezpečnost chodců i řidičů, ale zároveň dodá této lokalitě novou tvář.

Modernizace „malé“ Jablunkovské započala 25.. června. V délce 730 m která bude rozdělena na 2 etapy je tedy více než dostatek práce a bude také záležet hodně na klimatických podmínkách které rozhodnou zda-li budou práce hotovy včas nebo se přehoupnou do dalšího roku. První etapa bude v úseku od ul. Okružní po ul. Nerudovu, druhá etapa pak bude pokračovat v úseku od ul. Nerudovy po napojení na ul. Jablunkovskou. Stavební práce započnou od ulice Reymontovy a budou pokračovat dál směrem k magistrátu Třinec. Stavební práce mohou dočasně omezit i samotnou ulici Jablunkovskou případně ulice kolem staveniště. Držme dělníkům palce aby se rekonstrukce podařila.