Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /data/web/virtuals/175388/virtual/www/domains/lukas2.eu/wp-config.php on line 103
Chystaný Pixel 3 XL se prezentuje na dalším videu. Vibrační odezva má překonat Taptic Engine od Apple – LUKAS2.eu | Oficiální webová stránka

Chystaný Pixel 3 XL se prezentuje na dalším videu. Vibrační odezva má překonat Taptic Engine od Apple


Oficiální představení nových Pixelů dojde sice až 9. října, ale už teď se nám prezentuje na únikových videích ruského blogera, který působí pod přezdívkou Rozetked. Pixel 3 XL má mít OLED displej o velikosti 6,2 palce, nabídne 4GB RAM, 64 GB úložiště a kvalitní kameru. Co se týče baterie tak se naštěstí nepotvrdily spekulace. Telefon by měl vydržet s přehledem jeden celý den.

Potvrzen je výřez v displeji (platí pro větší variantu), menší varianta bude bez výřezu, stejně jako absence duálního fotoaparátu u obou verzí.

Vylepšení měla doznat rovněž vibrační odezva, která připomíná Taptic Engine od Applu a dokonce má být ještě o trochu lepší. Podle autora videa snímky z fotoaparátu Pixelu 3 XL poráží Samsung Galaxy Note9 i iPhone Xs, přestože má Pixel pouze jednu čočku. Ve videu se rovněž spekuluje o existenci „ultra“ verze nových Pixelů, která by nabídla zcela bezrámečkový displej.Podle nejnovějších informací bude funkce Google Lens integrovaná přímo do aplikace fotoaparátů nových Pixelů, což je umožněno díky dostatečnému výkonu Snapdragonu 845. Zařízením tak bude možné okamžitě rozpoznat všemožné objekty, aniž by musel uživatel přepínat do samostatné aplikace Google Lens.

Server phonearena.com zveřejnil vizualizaci zadní strany nového Pixelu 3. Na obrázku můžeme vidět mátovou a růžovou barvu, které byly serverem pojmenovány jako Mild Mint a Dubious Pink. Nejedná se o oficiální obrázky, pouze o možnou podobu barevných odstínů nových Pixelů na základě uniklých materiálů.

Google vypouští na internet tři barevné varianty nových Pixelů. Podle obrázků můžeme počítat s černou, bílou a mátovou barvou.

Na (prozatím) posledním videu od ruského blogera Rozetked je vidět porovnání loňské varianty Pixel 2 XL a letošního Pixelu 3 XL.