Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /data/web/virtuals/175388/virtual/www/domains/lukas2.eu/wp-config.php on line 103
Google startuje kampaň #SwitchToPixel a konečně známe podobu Pixelu 4 – LUKAS2.eu | Oficiální webová stránka

Google startuje kampaň #SwitchToPixel a konečně známe podobu Pixelu 4


Google dnes odstartoval kampaň #SwitchToPixel, v rámci které vyzdvihuje fotografické kvality připravovaných modelů Pixel 4 a Pixel 4 XL, které budou představeny 15. října. Podtitulek „Shoot like a Pro“ je pak zcela jistě narážkou na smartphone svého odvěkého rivala – na iPhone 11 Pro.

Víkendové video – 29.9.2019

 

 

 

S ohledem na fotografické kvality mají novinky od Googlu na zádech nabídnout 12MPx foťák s clonou f/1.6, která na snímač propustí více světla, než dříve. Hlavní foťák má doplnit 16MPx teleobjektiv s 5× optickým přiblížením. Očekáváme i další vylepšení s ohledem na noční režim, který má nově zvládat pořizovat snímky noční hvězdné oblohy. Na přední straně bude připravena 8MPx selfie. A díky @evleaks už také víme, jak bude Pixel 4 vypadat z čelní a zadní strany. Systémový wallpaper se znaky P a 4 bude stylizován do barev Googlu. Do oficiálního představení nových Pixelů zbývají přesně dva týdny.

Google spouští kampaň #SwitchToPixel:

Načítám přehrávač