Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /data/web/virtuals/175388/virtual/www/domains/lukas2.eu/wp-config.php on line 103
INVEX nahradí Datart Expo. Veletrh spotřební elektroniky se do Česka vrací po letech – LUKAS2.eu | Oficiální webová stránka

INVEX nahradí Datart Expo. Veletrh spotřební elektroniky se do Česka vrací po letech

V sobotu 20. října na brněnském výstavišti odstartuje Datart EXPO, zábavně-prodejní veletrh s podtitulem „Spouštíme budoucnost“. Návštěvníci se mohou těšit na 80 světových značek, které zde představí nejnovější trendy a novinky ve spotřební elektronice, na bohatý doprovodný program a také na řadu soutěží o hodnotné ceny.

Veletrh bude prodejní, před blížícími se vánočními svátky bude možné nakoupit za nižší ceny. Vstupenky budou stát 190 Kč, prodávají se přes Ticketportal a mají být také k dispozici zákazníkům Datartu jako bonus k nákupu nad určitou částku, přímo v místě konání pak budou vstupenky za 250 Kč.

Vše podstatné o Datart Expo:

  • sobota, 20. říjen 2018
  • otevřeno od 10 do 22 hodin
  • Výstaviště Brno, Pavilon P, vstup branou 7
  • Vstupné předem na TicketPortal 190 Kč, na místě 250 Kč

V gaming zóně proběhne PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách. Nejvíce exponovaným titulem zde bude FIFA19 a pro české a slovenské hráče se podařilo získat tu nejprestižnější cenu z prestižních – postup do evropského kola Continental Cupu – FIFA Pro Global Series konaného na konci října v Paříži (Paris Game Week). Bude se konat také finále první offline soutěže ve Fortnite na našem území.

„Na veletrhu Datart Expo chceme ukázat značku Datart jako inovativního leadera v oblasti elektra. Naším velkým koníčkem je – stejně jako u spousty dalších Čechů – elektro. Ať už se jedná o domácí spotřebiče, audio-video, televizory, notebooky, mobilní telefony, péči o domácnost či o tělo, to vše nás baví. Návštěvníkům zde proto chceme představit světové novinky a trendy zábavnou formou. Naším cílem je udělat z Datart Expo nejprestižnější veletrh elektroniky u nás,“ prozrazuje plány Lenka Mastešová, marketingová manažerka Datartu.

Kromě výstavy na Expu proběhne i Mistrovství ČR v konzolových hrách a Fortnite Cup, ve kterém budou soutěžit nejlepší čeští hráči a streameři. Akci budou moderovat Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová.

Kromě toho, že zde návštěvníci najdou mnoho inspirace na vánoční dárky, tak každý obdrží kuponovou knížku s více jak 80 slevami ve výši až 30 %. Mobily, tablety a notebooky se bohužel nedostanou přes 10 %, ale u příslušenství už to začíná být zajímavější, ke 30 % se dostanete, až když potřebujete něco do kuchyně.