Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /data/web/virtuals/175388/virtual/www/domains/lukas2.eu/wp-config.php on line 103
Nástupce modelu LG G6 přijde na trh v květnu. Známé jsou i jeho specifikace. – LUKAS2.eu | Oficiální webová stránka

Nástupce modelu LG G6 přijde na trh v květnu. Známé jsou i jeho specifikace.


Dle některých zdrojů, fotek a videí byl na letošním MWC v Barceloně představen kromě vylepšeného modelu LG V30s ThinkQ také nástupce loňského modelu G6, telefon LG G7.

Dle vyjádření některých odborníku šlo o podvrh, podle Evana Blasse šlo opravdu o model LG G7. Již dříve se firma LG nechala slyšet, že nechce vydávat telefony každý rok ze zvyku, protože tak činí i jiní výrobci. Jak jsme již dříve psali, LG přišlo s vyjádřením, že další nástupce řady G vyjde, až to bude dávat ekonomický smysl.

 

Design novinky již není žádným tajemstvím. Jihokorejský výrobce se stejně jako ostatní výrobci (např. Samsung) nechal inspirovat iPhonem X. Takže můžeme očekávat OLED displej roztažený až k okrajům s výkusem pro čelní kameru, reproduktor, a další senzory. Zadní strana by měla patřit čtečce otisku prstů, duálnímu 16 Mpx fotoaparátu ve vertikálním uspořádání. Telefon by měl obsahovat také již prezentovanou umělou inteligenci Vision AI, kterou najdeme nově také v LG V30s ThinkQ.

Jaká bude výbava telefonu?

Vnitřek modelu má obsahovat výkonné komponenty. Srdcem G7 má být Snapdragon 845, doplněné o 6 GB RAM a 64 GB úložiště, objeví se také varianta G7+, u této varianty bude k dispozici až 128 GB úložného prostoru. K dispozici bude také bezdrátové dobíjení i převodník Quad DAC, baterie o kapacitě 3 000 mAh. Pokud jde o cenu, tak G7 má být cenově výš oproti loňské G6, tedy za cca 16 tisíc Kč