Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /data/web/virtuals/175388/virtual/www/domains/lukas2.eu/wp-config.php on line 103
Nižší třída u Motoroly. Nejlevnější E6 Play jde do prodeje už v listopadu – LUKAS2.eu | Oficiální webová stránka

Nižší třída u Motoroly. Nejlevnější E6 Play jde do prodeje už v listopadu


Motorola si na letošní podzim připravila nadílku nových smartphonů v nižší a střední třídě. Vedle modelů Motorola One Macro a Moto G8 Plus přichází i s letošním nejlevnějším modelem Motorola Moto E6 Play. Ten bude v prodeji na českém trhu už v průběhu listopadu za koncovou cenu 2 790 Kč.

Moto E6 Play patří k menším telefonům s 5,5palcovým HD+ displejem s klasickými okraji a bez výřezů. Tělo je vyrobeno z plastu, výrobce zvolil poměrně konzervativní design. Na výběr je černá a modrá varianta. Nechybí čtečka otisků umístěná na zádech do loga v podobě stylizovaného písmene M.

Chybí NFC, ale je přítomný 3,5mm jack

Paměti mají hodnotu 2 + 32 GB, oceníte možnost rozšíření microSD kartou, pro kterou je připraven samostatný slot, při zachování funkce Dual SIM. O výkon se stará čtyřjádrový procesor MediaTek MT6739. Vestavěná baterie má kapacitu 3 000 mAh, dobíjecí konektor je staršího typu microUSB.

Zadní fotoaparát má pouze jednu čočku a senzor s rozlišením 13 Mpx. Podporuje automatické ostření s fázovou detekcí. Přední selfie kamera je pětimegapixelová. V telefonu nechybí FM rádio a 3,5mm jack. Zařízení podporuje LTE sítě, ale naopak schází technologie NFC. Běží na Androidu 9 Pie.