Samsung teasuje na novou řadu telefonů. Bude určena pro Indický trh a nese písmeno F


Samsung s velkými famfáry oznamuje úplně novou modelovou řadu telefonů řady F, určenou speciálně  pro Indický trh. Na něm prezentuje již brzy první model F41, který vychází z evropské varianty M31, avšak bez jednoho objektivu. Konstrukce bude celoplastová avšak výbava vypadá celkem solidně.

AMOLED displej, trojitý fotoaparát a 6000 mAh baterie slibují že v kombinaci s procesorem střední třídy Exynos 9611 a 6 GB RAM se bude jednat o poměrně zajímavou koupi. Úložný prostor v telefonu bude mít poměrně štědrých 128 GB. Telefon bude uveden 8. října což je skoro za rohem.
Video dostalo do podtitulu slogan „Full On“, a Samsung se ve video opírá i o další anglická slova a slovní spojení začínající na F – Full Steam, Full Throttle, Fan, Fabulous, Funky, Fierce, Flamboyant, Facinating, Fickle a další. Video však jihokorejci zveřejnili jen na samostatném kanálu indické pobočky, což znamená, že se v tuto chvíli nepočítá s tím, že by se telefony řady Galaxy F prodávaly mimo Indii. Pro místní trh je bude vyrábět továrna Noida poblíž Nového Dillí.

Teaser video na prezentaci Samsungu F41 pro Indický trh: