Další v pořadí 19.ročník Dne s IZS v Třinci se koná již tuto sobotu


Již tuto sobotu předvedou své schopnosti a dovednosti a hlavně součinnost při zásahu policisté, hasiči a záchranáři nejen na jednotlivých stanovištích ale samozřejmě i při dynamických ukázkách v prostranství před kulturním domem Trisia v Třinci.

Svůj stánek na tomto dni by měla mít Policie ČR, Celní správa, Armáda ČR (pouze spekulace), Záchranná služba se svou ukázkou první pomoci, a samozřejmě svou techniku předvedou také Hasiči. Neměli by chybět také Městská Policie, Kynologické oddělení Policie ČR. Statutární město zatím neupřesnilo další podrobnosti a tak není známo kdo nebo co dalšího by se zde mělo ukázat. Z minulých let však víme že byla víceméně každý rok nějaké ta novinka, nějaké to překvapení.
Akce startuje v sobotu 8.6.2019 na nám. Svobody v Třinci od 9.30h. S akcí je spojeno také omezené parkování na přilehlých parkovištích jednak u Finančního úřadu a jednak před hotelem SteelHouse, kde jsou již v těchto dnech umístěny značky oznamující zákaz parkování v termínu konání akce s platností do sobotní 13.00 hodiny. Dle dostupných informací by se akce neměla dotknout obslužnosti autobusových linek v blízkosti nám. Svobody.

Report z Dne s IZS v Třinci z roku 2017: