Elephone spouští rezervace na modely U a U Pro

Společnost Elephone v nejbližší možné době zahájí prodej dvou mobilních novinek, které budou lákat na vysoký standard. Chystané modely poznáme pod označením U a U Pro. Samotné rozdíly mezi nimi sice nemají být velké, ale o něco lépe samozřejmě vyjde ten s přívlastkem Pro. Čínský výrobce pro potencionální zájemce momentálně spustil nezávazné registrace bez upřesněné prodejní ceny.

 

U obou se ukáže 5,99 palcový AMOLED displej s rozlišením FullHD+ a přední 8 megapixelová kamerka. Model U získá osmijádrový Helio P23 (2 GHz) od MediaTeku, kdežto U Pro požene osmijádrový Snapdragon 660 (2,2 GHz) od Qualcommu. Operační paměť RAM v rozmezí od 4 do 6 GB doplní interní úložiště s kapacitou 64 až 128 GB. Další data může pojmout paměťová microSD karta až do rekordní výše 1 TB.

Zadní část zaberou dva senzory fotoaparátu s rozlišením 13 megapixelů. Ovšem jen verze U Pro podporuje nahrávání videí ve 4K kvalitě. Co se týče velikostí baterií, tak model U ponese 3 620 mAh článek a varianta U Pro obdrží menší 3 550 mAh baterii. Nakonec prodejní cenu zveřejní později, ale lze předpokládat velmi přijatelnou hranici, která bude dělat velký problém hráčům v nejvyšší třídě.

 

Oficiální produktové video od společnosti Elephone: