Honor již brzy představí v Paříži model View 20.


 

 

 

Honor aktuálně nemá žádný vlajkový model a nedávno uvedený Magic 2 se na globální trh určitě nepodívá. Tuto díru v portfoliu ale brzy zaplní model Honor View 20. Výrobce už rovnou odhalil název i datum premiéry nového zařízení, k níž má dojít 22. ledna 2019 v Paříži. Důvodem otevřeného lákání je aktuálně probíhající boj o prvenství v oblasti přední kamery integrované do plochy.

První pohled na MSI Prestige PS42 8RC

 

 

 

Díru v displeji, tzv. „průstřel“, pro selfie kameru chtějí implementovat vedle Honoru také jeho mateřská firma Huawei a jejich největší konkurent Samsung. V ukazování vizuálů, jak takové řešení bude vypadat, se proto nikdo z nich nedrží zpátky. Kdo ale finální produkt jako první uvede do prodeje a na kterých světových trzích, to je zatím ještě tajemství. Prakticky jisté je, že Honor View 20 bude globální model.

Na připravovanou novinku láká Honor pomocí vizuálů na Twitteru. Z nich je patrné, že selfie kamera bude ležet v levém horním rohu a její průřez zabere v průměru 4,5 mm. Displej bude takřka bezrámečkový, až na spodní okraj, který bude tradičně trochu tlustší. Telefon bude pohánět špičkový procesor Kirin 980 a hlavní fotoaparát bude obsahovat 48Mpx CMOS senzor Sony IMX586 s velikostí 1/2 palce.

Video k představení Honoru View 20: