Honor láká na představení série Magic 3, Pro a Pro+

  • V novém Honoru je zřejmě vlajkovou třídou Magic 3
  • Ze série Honor 50 se stala podstivá vyšší střední třída


Vypadá to že Honor se vydal poněkud odlišnou cestou než jakou jej směrovalo bývalé vedení v čele s Huaweiem. Všemu nasvědčuje fakt že se z ex. Budget vlajkové třídy Honor 50 stala vyšší střední třída a novou budget vlajkou stala řada Magic, která bude obsahovat výkonné procesory a kvalitnější foto senzory.

Řada Magic3 se představí oficiálně na globální konferenci 12. srpna, kde se ukáží patrně také evropské ceny a dostupnost Honorů 50. Prozatím nevíme, čím se budou jednotlivé modely od sebe lišit, avšak podle ověřeného leakera @RODENT950 budou tři. Telefony ponesou označení ELZ-AN00, ELZ-AN10 a ELZ-AN20 a pravděpodobně budou zastupovat pro Honor typickou skladbu vlajkových modelů.

Zatím to vypadá na uvedení tří zařízení. Můžeme se tedy těšit na Honor Magic 3, Magic 3 Pro a Pro+, s tím že daná zařízení se mají uvést už 12. srpna. Ve stejném datu patrně dojde i k uvedení Honoru 50 na evropské trhy a odtajnění evropské ceny pro tyto telefony. Co je ovšem již nyní jisté je že nepůjde o levnou záležitost. Pokud jste byli zvyklí koupit špičkový Honor 20, 20 Pro za 12 tisíc, zde si připravte několik tisícovek navíc. Počítejme se na úrovni telefonů OnePlus tedy cca 20 tisíc a výš.