Honor láká na uvedení modelu střední třídy X20

  • Oficiální fotky potvrzují nejen spekulovaný vzhled ale i čtečku otisků prstů v zapínacím tlačítku na boku telefonu.
  • Z pohledu specifikací jsme dostali potvrzení 120Hz displeje, v oblasti konektivity bude nasazeno 5G a dále nebude chybět rychlé 66W nabíjení.


Když jsme se v červnu dočetli o uvedení modelu nižší střední třídy modelu Honor X20 SE, čekalo se na mnohem lépe vybavené kolegy stejné třídy, teď dostáváme informace o dalším modelu X20, který se snad představí 12. srpna společně s Honorem 50 a Honorem Magic 3 a Magic 3 Pro.

Tím ale to zajímavé teprve začíná. Dále jsme dostali nepřímo potvrzeno, že telefon dostane čtečku otisku prstů v zapínacím tlačítku na boku a některé další specifikace. Stále není jasné, z jakého důvodu se čtečka usadila zrovna na tomto místě, ať už ze svévolného rozhodnutí výrobce nebo absence AMOLED displeje, který tuto technologii podporuje.

Krom vzhledu jsme dostali malé střípky indicií, čím dalším by mohl nový Honor X20 vybaven. Máme informace o neznámém 6 nm procesoru s 5G konektivitou, ale s největší pravděpodobností půjde o jeden z nových Mediateků řady Dimensity. Dále zobrazovač, který má umět až 120 Hz a opět neznáme jeho uhlopříčku. Neznámá je také kapacita baterie ale známo je 66 W drátové nabíjení. Těžko říct, jestli se dozvíme nějaké další inforrmace před představením, ale o pozornost se asi bude muset prát v dost nefér souboji se Samsungem a Xiaomi, který má velkou akci jen den, resp. dva dny před Honorem.

Teaser k uvedení Honor Magic 3: