LG odkládá nástupce G6 do doby než to bude dávat ekonomicky smysl


Před startem veletrhu CES v Las Vegas se hodně diskutovalo o tom, že by na tomto veletrhu mohlo LG představit nástupce vlajkové lodi modelu G6. K představení nakonec nedošlo, avšak na dohled máme další veletrh, tentokrát MWC v Barceloně. Podle zpráv z minulého týdne se dle vyjádření LG ani zde nedočkáme jeho nástupce.

Víceprezident LG Jo Seong-jin pro korejský web TheInvestor řekl, že po veletrhu CES dostala mobilní divize příkaz, aby byl vývoj nového vlajkového modelu „restartován“ a začal kompletně od nuly. U LG jsme byli zvyklí že LG představovalo své modely pro první polovinu roku právě na MWC, lze v tomto kroku vidět buď náhlou změnu strategie nového vedení mobilní divize, nebo pouze opožděný vývoj. Zachová tedy LG svůj roční cyklus, nebo bude vydávat své top modely každé dva roky? Prodeje zatím poslední novinky od LG, model V30 si v prodejích nevede vůbec špatně.

Vyjádření zástupce LG:

Nástupce G6 je v plánu a jeho oficiální označení bude oznámeno, až přijde ten správný čas. Do té doby jsou zprávy a datu uvedení a označení telefonu pouhou spekulací.“

Ať je to tak či tak, jedno je jisté. LG dělá změny a to kdy se ukáže další nástupce G6, (podle dřívějších spekulací by se mělo jednat o model G7, pozn.) ukáže až čas.

Aktuálně nejnovější model od LG – LG V30:

Načítám přehrávač