Mall se rozšiřuje. Otevírá novou specializovanou prodejnu a chystá akci na iPhone


Z otvíracích akcí doprovozených lákavými slevami se v Česku stává velký fenomén. Tentokrát se přidává Mall.cz, který v sobotu 19. října v 15 hodin v pražských Holešovicích otevírá prodejnu Mall Shop. Dřívější výdejnu zásilek přeměnil na svou první speciálku zaměřenou na prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství. V den otevření budou moci zákazníci pořídit výrazně zlevněné vybrané smartphony a čekají na ně zajímavé slevové akce

Pražská prodejna je naše první speciálka. Jde o kombinaci výdejny a prodejny, kde se zákazník snadno a rychle dostane k sortimentu kolem mobilních telefonů, tabletů a veškerého příslušenství,“ říká Olda Bajer, CEO Mall Group, a doplňuje: „Jde o pilotní projekt, další prodejnu otevřeme do konce roku například v Žilině na Slovensku. A další města budou následovat.

  • Pro dvacet nejrychlejších je připraven Apple iPhone 8 s interní pamětí 64 GB s 50% slevou.
  • 100 kusů Honor 20 Lite, 4 GB/128 GB, vyjde po započtení slevy na 4 790 korun.
  • Chytré hodinky Galaxy Watch 42 mm od Samsungu budou k dispozici v počtu třicet kusů, a to za cenu 3 990 korun, vyjdou tedy o čtyři tisíce levněji oproti běžné ceně.
  • O polovinu výhodněji vyjde zákazníky také 20 kusů Xiaomi Redmi 7A Matte Black 2GB/16GB.
  • Pro prvních 20 zájemců bude v nové prodejně dále připraven také robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa za 4 245 korun.
  • Na výběr bude několik typů chytrých náramků a hodinek, které budou nabízeny se slevou až 50 %. 100 kusů Xiaomi Mi Band 3 vyjde s 50% slevou na 375 korun.
  • Každý zákazník má nárok na jeden zlevněný smartphone a jeden kus další zlevněné elektroniky. Akce platí v ten den do vyprodání zásob.

Pro více informací můžete také navštívit web Mall.cz