Microsoft plánuje na 2. října tiskovou konferenci. Chystá nové Surfacy a…projekt Andromeda?

Surface Pro a Surface Laptop:

Zřejmě nejžhavějšími kandidáty jsou počítače Surface Pro a Surface Laptop, které zřejmě navenek moc novinek nepřinesou, pohánět by je však měly nejnovější procesory Intel Core 8. generace. S jistotou také můžeme očekávat jejich osazení USB-C konektorem, který patrně nahradí DisplayPort; klasický Surface Connect konektor by však měl zůstat na svém místě.

Surface Studio 2:

Stolní dotykový počítač Surface Studio zřejmě příliš velkou díru do světa neudělal, ale příchod jeho druhé generace rozhodně nemůžeme vyloučit. Opět se dá předpokládat zachování designu a vybavení počítače modernějšími procesory, možná také dorazí levnější verze, která by mohla mít masovější dosah.

Surface headset:

Analytička Mary Jo Foley ze serveru ZDNet se také nechala slyšet, že Microsoft vyvíjí nový headset, který by měl být podobný soupravě Jabra Evolve. I ten bychom mohli 2. října spatřit.

Nechme se překvapit, co vše nám Microsoft v New Yorku ukáže a doufejme, že se opět (nebo spíš možná) dozvíme nějaké info o chystaném projektu Andromeda, resp. chystaném Surface Phonu.