Něco pro nadšence do elektroniky. V Brně na výstavišti se chystá Datart Expo

V sobotu 20. října na Výstavišti Brno v 10:00 odstartuje nový veletrh uspořádaný stejnojmenným obchodním řetězcem. Na ploše 10 000 m² představí své produkty 80 firem, jako jsou Samsung, LG, Philips, Siemens, Bosch, JBL, DJI, HP, Electrolux, Sony nebo Eta. DJI ukáže dronovou show, Siemens bude „tisknout“ vaše fotky na cappuccino a Canon s Nikonem představí své fotokoutky. K vidění také bude humanoidní robot Pepper vyvinutý japonským SoftBankem.

Veletrh bude prodejní, před blížícími se vánočními svátky bude možné nakoupit za nižší ceny. Vstupenky budou stát 180 Kč, prodávají se přes Ticketportal a mají být také k dispozici zákazníkům Datartu jako bonus k nákupu nad určitou částku.

„Na veletrhu Datart Expo chceme ukázat značku Datart jako inovativního leadera v oblasti elektra. Naším velkým koníčkem je – stejně jako u spousty dalších Čechů – elektro. Ať už se jedná o domácí spotřebiče, audio-video, televizory, notebooky, mobilní telefony, péči o domácnost či o tělo, to vše nás baví. Návštěvníkům zde proto chceme představit světové novinky a trendy zábavnou formou. Naším cílem je udělat z Datart Expo nejprestižnější veletrh elektroniky u nás,“ prozrazuje plány Lenka Mastešová, marketingová manažerka Datartu.

Kromě výstavy na Expu proběhne i Mistrovství ČR v konzolových hrách a Fortnite Cup, ve kterém budou soutěžit nejlepší čeští hráči a streameři. Akci budou moderovat Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová.