Poslední úníky naznačují, že Galaxy S22 Ultra by mohl být snem každého majitele zrušené řady NOTE


  • Poslední úniky prozrazují možné plány přinést fanouškům řady Galaxy NOTE v trochu jiné za to ale ve velmi přijatelné podobě
  • Galaxy S22 Ultra by měl a mít hodně společné s Note 20
  • Obnoví Samsung řadu jinak, než naznačovaly poslední informace o ohebném telefonu?

V posledních několika dnech / týdnech to kolem řady Galaxy Note opět vře a vychází jedna zpráva za druhou. Několikrát jsme slyšeli od slavného leakera Ice Universe, že jeho kontakt už prý viděl rám Note 22. Následně se ukázal patent ohebného Flex Note, ale patenty se promítnou do reálných produktů málo kdy, dalo by se říct nikdy. Nyní se však prý dostal Ice Universe k bližším informacím, podle kterých se chystá Samsung ke kroku, který jsme v recenzích vytýkali a mnoho skalních fanoušku by tento potenciál jistě uvítalo.

 

Údajně je řada Note opravdu pryč. Nový telefon této řady ani příští rok podle všeho nebude, což odpovídá faktu, že Samsung už neobnovil ochrannou známku Galaxy Note. Duchovním nástupcem se však má stát Galaxy S22 Ultra, která má dostat o něco hranatější tvary, velice podobné těm z řady Note. Především ale má mít stylus S Pen schovaný přímo ve svém těle. To je prý důvod, proč se lehce změnil poměr stran displeje na 19,3:9, což znamená, že bude krapet širší, a ne tak protáhlý. Vzniklý prostor pak poslouží právě pro S Pen. Dobrou zprávou také je, že by se neměl stylus podepsat na baterii, ta má zůstat na kapacitě 5000 mAh, jak tvrdily předchozí zvěsti.

Do představení nové řady Galaxy S22 chybí ještě minimálně 4 měsíce a o něčem podobném slyšíme vůbec poprvé. Naděje ale žije a Samsung by tímto krokem rozhodně potěšil fanoušky Notu a zároveň zvednul prodeje řady S, které se každým rokem snižují. Vzpomeňme si ovšem, že ještě před dvěma týdny jsme si mysleli, že Apple Watch 7 budou na 100 % hranaté hodinky.