Řadu telefonů Pixel od Googlu čeká nejspíš změna. Unikla podoba nových Pixelů 6 a 6 Pro

  • Telefony mají podle posledních zpráv doznat velkých změn nejen v designu jako takovém ale  i co do výbavy
  • Cena bude patrně stejná nebo dokonce vyšší
  • Letos bychom se mohli dočkat nových barevných kombinací

Světlo světa spatřily úniky telefonů řady Pixel 6 a 6 Pro. Známý leaker Jon Prosser se nechal slyšet že fotky se zakládají na pravdě a že nějak takto bude vypadat letošní řada Pixel 6. Co je i na Google zvláštní? Že svá zařízení pojmenuje jako mnozí jiní výrobce. Tedy ne jako minulé řady Pixel 4 a Pixel 4 XL, ale vyšší řada (lépe vybavená bude mít přídomek Pro).

Zatím to vypadá že si Google uvědomuje průšvihy, které se s vydáním každé nové řady vynořují jeden po druhém a chce za touto kauzou udělat hezky tlustou čáru. Pixel 6 mají doznat razantní změny v podobě průstřelu na přední straně panelu, který se až nápadně podobá Letošní řadě S21 od Samsungu. Tedy co se použité technologie panelu týče. I samotnými rozměry se podobá právě menší S21.

Další změnou má projít modul fotoaparátu, která má být obdelníkový a měl by být před celou šířku za (opět čistě náhodou po vzoru řady S10 od Samsungu). Záda telefonu pak vrací do hry známé hrátky s barevnými zády jako u starších genrací.

Tak jako tak zatím není jasné kdy se nová generace Pixelů 6 a 6 Pro představí. My jsme jen zvědaví do jaké míry se úniky potvrdí či vyvrátí.